FOTO/ Martohet Xheni e Big Brother? Ish-banorja publikon pamjet

Para disa ditësh ish banorja e Big Brother 9 u largua drejt Italisë, pranë familjes së saj.

Xheni gjithmonë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ka bërë fansat të dyshojnë, njëlloj si këtë herë.

Ajo ka ndarë një foto ku mban në dorë unazë martese dhe pyet ndjekësit nëse I shkon. Por më pas ka sqaruar se e gjitha është një shaka pasi unazat janë të të ëmës.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here