FOTO/ Ja cili është vakti i parë për moderatorën Jona Spahiu

Më 17 shtator të këtij viti moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë.

Image

Ajo solli një djalë të cilin e pagëzoi me emrin Raiden, që ka kuptimin e veccantë ‘Zot i dritës dhe i vetëtimës’.

Ditën e sotmë ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një tjetër foto të ëmbël me Raiden.

Moderatorja ka fotografuar këmbët e të birit teksa e mban në prehër duke marrë rreze dielli dhe krahas fotos shkruan: ‘Raiden, Vakti i parë: Vitaminë D.Jona, Vakti  i parë: Këmbët e tij’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here