FOTO/ Sot është legjenda e muzikës shqiptare, por shihni si dukej Aurela Gaçe para famës

Këngëtërja Aurela Gaçe ditën e sotme ka postuar një foto nga fëmijëria e saj, ku shkruan: ‘Më gjeni dot ku jam? Në fakt nuk dallohem hiç’ .

Dhe në fakt këngëtarjaka të drejtë nëse për personazhet e tjerë duhet të mendohesh pak për ti gjetur, Aurelën mund ta gjejmë me të parën.

Dhe ja ku është Aurela në rreshtin e parë ku duket nga fotoja që nuk ka ndryshuar aspak.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here