E shtunë, Shkurt 16, 2019
SHOW BIZ E mbajtën të fshehtë, çifti i famshëm shqiptar zyrtarizon lidhjen

E mbajtën të fshehtë, çifti i famshëm shqiptar zyrtarizon lidhjen

Prej kohësh flitej për një lidhje mes kuzhinierit Alfio Rrotani dhe moderatores Fatma Methasani. Por deri tani nuk ishte konfirmuar. 

Ishte fituesi i ‘Masterchef’ që i dha fund dyshimeve duke zyrtarizuar lidhjen e tyre në një posim në Instagram.

Alfio ka publikuar një foto me moderatoren dhe shkruan: “Po… po e po… lumturia është tek gjërat e vogla.”

Ndërsa nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve të tij që kanë uruar çiftin më të ri të showbizz-it shqiptar.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here