Çfarë?! Prezantuesja e njohur e thotë hapur: Unë jam një … (VIDEO-FOTO)

Sol Perez është 25 vjeç, ka mbi 3.4 milionë ndjekës në Instagram dhe prezanton parashikimin e motit në një televizion në Argjentinë.

Ajo është etiketuar nga mediat si “vajza më e nxehtë e motit”.

E ftuar në një emision televiziv në vendin e saj, biondja bukuroshe nga Argjentina ka bërë disa deklarata të papritura.

E pyetur për jetën seksuale, ajo tha se “i intereson shumë”.

E reja tregoi se është një “gauchita”, që nga spanjishtja përkthehet “një grua e cila u bën favore seksuale meshkujve”.

Më tej, ajo ka thënë se e ka ‘bërë’ disa herë gjatë takimeve të para me meshkujt.

VIDEO-KLIKO KETU

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here