Anna Lika e ofendoi duke i thënë ‘balenë’, si reagoi Fifi

Anna Lika është një nga vajzat më të njohura të showbiz-it shqiptar, e cila nuk ngurron asnjëherë ta thotë mendimin e saj publikisht për këdo apo çfarëdo. E ftuar në emisionin radiofonik “Popsugar” para pak ditësh ajo është pyetur për disa personazhe të showbiz-it shqiptar dhe mendimin e saj për secilin prej tyre.

Ajo është shprehur pa dorashka duke qenë se emrat e tyre nuk bëheshin publik, por vetëm jepen disa të dhëna ndihmuese për publikun. Por aktorja e njohur shqiptare ka dhënë hapur mendimin e saj për këngëtaren Fifi, të cilës ka dashur t’i përmendë emrin dhe madje ka treguar hapur se nuk i pëlqen.

Teksa fliste për një këngëtare shqiptare ajo ndërhyri tek lista,tek këngëtarja me numrin 11 duke thënë se është një bullicë , një fuçi uthulle. Megjithatë askush nuk e dinte emrin e këngëtares për të cilën bëhej fjalë deri sa në fund Anna e zbuloi se ishte Fifi duke e thënë se nuk e kishte problem të shprehej publikisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here