FOTO/ Luana Vjollca, problem me flokët në emision! Askush nuk e pa këtë detaj

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar të ekranit.

Ajo tashmë ka nisur sezonin e ri të emisionit të cilin e drejton, “Shiko kush Luan”.

Moderatorja në çdo paraqitje të saj komentohet për veshjen dhe grimin, por në emisionin e fundit ajo duket se kishte paksa probleme me flokët.

Në fillim të emisionit, Luana kishte kthyer flokët anën e majtë, më pastaj ajo ktheu ato anën e kundërt, teksa në pjesën e fundit ajo i bëri flokët si në fillim të emisionit.

Ky detaj ndoshta ju ka shpëtuar, por Luana nuk ishte ndjerë komode me pjesën e flokëve të shtuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here