FOTO/ Albani dhe Miriam Cani ndodhen me pushime në ‘Parajsën mbi tokë’. Çifti publikon pamjet e shtëpisë luksoze

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vendosën të largohen disa ditë nga Shqipëria.

Në profilin e tyre Instagram ato publikuan foto nga ishujt Maldive, vendi ku kishin zgjedhur të relaksoheshin në shoqërinë e njeri tjetrit.

Ishtë Miriami ajo që në profilin e saj në Instagram publikoi foto nga dhoma super luksoze  e shtëpisë ku po qëndrojnë.

Është padyshim shtëpia e ëndërrave që çdo kush do të dëshironte gjatë pushimeve.

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here