VIDEO/ Super moderne: Ju tregojmë shtëpinë e re të aktorit të Portokallisë, Rezart Veleshnjës

Aktori shumë i dashur për publikun, që çdo të diel ju ka mbajtur gozhduar para ekranit me humorin e tij, Rezart Veleshnja ka investuar në shtëpinë e tij së fundmi për të patur një ambient sa më të rehatshëm dhe siç shihet nga fotot, super modern.

Në fotot e publikuara shihet se Rezarti ka zgjedhur ngjyrat neutrale për të arreduar shtëpinë dhe qetësuese për syrin. Kolltukë të rehatshëm ngjyrë pana, tapet, perde dhe mure në të njëjtën ngjyrë. Ndërsa një kolltuk jeshil dhe jastëkët bëjnë diferencën elegante.

Ndërkohë pjesa e kuzhinës duket futuristike me dritat zig-zag mbi banakun e bardhë dhe dollapin ngjyrë druri me pana. Ndërkohë një pikturë e një vajze, vendosur në murin anash e bën ambientin edhe më modern dhe bashkëkohor.

Rezarti ka postuar edhe një video ku shihet me arkitektin duke vendosur mbi arredimin e shtëpisë.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here