Xheni kthehet pas në kohë dhe kujton Benardin me një dedikim të ndjerë

Xheni dhe Benardi do të mbahen mënd si një prej çifteve më të dashur të krijuar brenda BB9.

Ndarja e tyre mori po aq vëmendje sa dhe lidhja e tyre.  Tashmë një vit pas ndarjes Xheni ka bërë një dedikim të çuditshëm.

“Një vitë më parë gjithçka ishte krejt ndryshe dhe unë isha pak më e lumtur se tani”, – shkruhet në postimin e ish-banores së Big Brother 9. Duket se çdo gjë që ajo poston ka të bëjë me ish partnerin e saj. Deri më tani ajo nuk e ka kundërshtuar faktin se ndjen një dashuri të madhe për Benardin.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here