FOTO/ Të pasme dhe gjoks shpërthyes, Marina Vjollca nuk ‘ngopet’ me plazh

Për moderatoren Marina Vjollca duket se pushimet nuk kanë fund.

Pasditen e sotme ajo ka publikuar disa foto nga Miami ku shfaqet më seksi se kurrë.

Moderatorja po i shijon pafund këto dtë, ndërkohë që nuk dihet se kur do të rikthehet në ekran për ndonjë projekt televiziv.

Pak ditë më parë ajo sëbashku me bashkëshortin reperin Getoar Selimi kanë qenë në Kubë.

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here