VIDEO/ Pështyu kundërshtarin, Douglas Costa reagon për gjestin e turpshëm

Media aludon  se zhdukja e saj mund të jetë e lidhur me një hetim të Pekinit për evazion fiskal, në industrinë kinematografike.

Fan mund të jetë larguar me dëshirë personale. Disa media të tjera aludojnë se ajo mund të jetë në burg.

Qeveria kineze nuk ka dhënë asnjë reagim për rastin në fjalë. Ndërkohë fati i aktores është mister.

Për këtë, Costa do të dënohet të paktën me tri ndeshje, ndoshta edhe më shumë.

“Dua t’u kërkoj falje të gjithë tifozëve të Juventusit për këtë. Po ashtu, u kërkoj falje bashkëlojtarëve, të cilët i kam gjithmonë përkrah, në kohë të mira dhe këqija. Ishte gjë e shëmtuar, jam i vetëdijshëm për këtë dhe ju kërkoj falje të gjithëve”, shkroi Costa në Instagram.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here