Liverpool kërkon ndihmën e LeBron James për shërbimet e yllit të Serie A

Liverpool është vënë në kërkim të super talentit nga Serie A, Nicolo Barella.Për këtë, duket se “The Reds” do të kërkojnë ndihmën e yllit të NBA, LeBron James.

James ka një pjesë të aksioneve të Liverpool dhe shpesh herë shihet në shkallët e “Anfield”.

Në anën tjetër, duket se Barella është fans i madh i “mbretit” James.

Gjithashtu, lojtari ka thënë se me shumë dëshirë do të luante në Premierligë, pasi sipas tij koncepti i lojës është më I mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here