FOTO/ Me një tjetër foto magjepse nga dasma, Sara Hoxha uron mirëmëngjes

Një muaj më parë çifti i shumë komentuar i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë me nje dasëm mashështore të organizuar në Como të Italisë.

Të afërm, miq, bashkëpunëtorë e shumë personazhe VIP ishin të ftuar në dasmën që u kthye në qëndër të vëmëndjes për ditë të tëra.

Mirëpo çifti kishin preferuar që ditën e tyre më të rëndësishmë ta shijonin në maksimum duke mos lejuar që shumë foto dhe video të publikoheshin në rrjetet sociale.

Mirëpo dje Sara ka thyer heshtjen dhe ka publikuar foto nga dasma ku çifti, shfaqen duke u puthur pas dhënies së betimeve.

Po dhe sot ajo ka uruar mirmëngjes  ndjekësve të saj me një foto sërish nga dasma, në të cilën shohim vellon përrallore të Sarës.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here