FOTO/ Fotografi e rrallë e motrave Ismaili me Ibrahim Rugovën

Rexhep Ismaili që është babai i këngëtares së njohur Adelina Ismailit,  ka publikuar një fotografi të rrallë të fëmijërisë së vajzave të tij me të ndjerin ish presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova.

Në foto shihet Adelina së bashku me motrat e saj, Zanfinën dhe Emën.

Ajo që bie në sy është dhe ndryshimi i madh i motrave Ismaili nga fëmijëria e tyre e deri tani.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here