Bashkëshortja braktis Bob Sinclar, arsyeja do t’iu çudis

Historitë e dashurisë nuk përfundojnë gjithmonë me fund të lumtur.

Dhe ky është rasti i Bob Sinclar dhe ish-gruas së tij Ingrid.

Ata i dhanë fund martesës së tyre 20-vjeçare dhe një burim ka treguar arsyen e ndarjes.

“Bob shkonte në shtrat shumë heret, nuk dilte për darka, jeta e tij ishte shumë e mërzitshme për Ingrid që donte të argëtohej dhe të jetonte jetën,”-tha burimi duke shtuar se Bob nuk e priste ndarjen.

Mediat raportojnë se kjo ngjarja do ta shkatërrojë DJ.

Çifti, të dy rreth 50-vjeç, kanë një vajzë Paloma, 15 vjeçe. Ata u njohën në moshë shumë të re në Paris.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here