Aktori i njohur turk i jep fund beqarisë

Bugra Gulsoy është bërë i njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Guneyt’ në serialin “Kuzey Guney”.

Prej 5 vitesh aktori është duke përjetuar një histori dashurie me Nilufer Gurbuz dhe më në fund do i japin fund beqarisë.

Image

Mediat turke raportojnë se Bugra dhe Nilufer do të martohen këtë shtator në një ceremoni mjaft privat ku të pranishëm do të jenë vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit.

Arsyeja e ceremonisë së përshpejtuar është bërë shtatzënia e paparashikuar e Niluferit, të cilën deri më tani kanë preferuar ta mbajnë të fshehur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here