“Air Albania” me emra poetësh, Kryemadhi: Rama as kopjacin s’e bën mirë, ja ku e ka vjedhur idenë…

Monika Kryemadhi ka bërë publike disa foto teksa tregon se Edi Rama idenë për të vendosur emrat dhe figurat e personaliteteve të shquar shqiptar në “Air Albania”, e ka “kopjuar” nga “Norwegian Air Shuttle”.

Norwegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre. 

Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë”, ka shkruar Kryemadhi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here