A u martuan në fshehtësi Justin Bieber me Hailey Baldwin? Reagon modelja dhe shokon të gjithë

Ditën e djeshme burime të shumta pranë Justin Bieber dhe Hailey Baldwin deklaruan për mediat se çifti janë të martuar.

Sipas dëshmitarëve dyshja ka hyrë në një gjykatë që lëshon licencat e martesës në New York, dhe duket se ata e kanë kurorëzuar ligjërisht martesën e tyre.

Mirëpo, menjëherë, pas lajmeve të maretesës Hailey ka bërë një deklaratë shokuese.

Modelja është shprehur se ajo nuk ndihet e martuar.

“E kuptoj nga vijnë spekulimet, por unë nuk jam martuar ende,” ka shkruar Hailey.

Miq pranë modeles kanë treguar se arsyeja përse Hailey ka reaguar kështu është sepse ajo konsideron martesë dhe dasmë të vërtetë ceremoninë në kishë pranë miqve dhe familjarëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here