FOTO/ Vetëm dy javë pas lindjes, Adelina Tahiri tregon format prefekte të saj

Vetën dy javë më parë këngëtarja solli në jetë djalin e parë të saj.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj avokatin maqedonas vëndosën ta pagëzonin me emrin Jon.

Mirëpo pak më parë ajo ka i ka ‘çmendur’ të gjithë ndjekësit me postimin e fundit në Instagram ku vetëm dy javë pas lindjes ka treguar linjat e saj.

Adelina shfaqet e veshur me një fustan të zi transparent, që tregon më së miri linjat seksi.

Megjithëse vetëm pak ditë pas lindjes, ajo duket në super formë dhe tejet joshëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here