Xhemi Shehu ka diçka për të thënë për Olta Gixharin

Olta Gixhari është një nga aktoret më sexy dhe më sensuale. Gjithmonë ajo është cilësuar si një nga biondet shqiptare më lozonjare. Në postimin e sja të fundit ajo duket paksa me nerva.

Miku i saj Olti Curri i ka komentuar në foton e saj duke i vënë në pah bukurinë aktores. Në të njëjtin mendim duket se është dhe moderatorja Xhemi Shehu.

‘Është pra është’ shkruan Xhemi duke shoqëruar komentin me zemra.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here