Konfliktet dhe lidhjet e reja/ Këto janë shenjat e horoskopit me më shumë fat

Renditja sipas favorizimit të yjeve

Peshqit 9

Ju pret një ditë e dobishme që ju të kuptoni se cilat janë angazhimet që duhet të realizoni. Kujdes nga ata që do të përpiqen t’ju fusin në telashe, sepse ju vijnë si një kërcënim. Në dhjetor do të ketë një tranzit të veçantë të Jupiterit, ju duhet më pas të përpiqeni për t’u përgatitur për një periudhë tjetër plot angazhime, që edhe pse e mundimshme, do t’ju garantojë një evolucion gjatë dy viteve të ardhshme.

Gaforrja 9

Duhet të përpiqeni të përfitoni nga kjo gjendje favorizuese astrologjike për të vepruar në mënyrë të menjëhershme dhe konkrete. Përfitoni nga ky moment për të bërë gjithçka të qartë dhe për të shfaqur pretendimet që keni. Futja në lojë kur keni një gjendje të fortë astrologjike ju lejon të merrni rezultate të mira që në krye të herës. Nëse tashmë jeni të kënaqur me gjendjen tuaj, atëherë mund të jetë e dobishme të përpiqeni të optimizoni menaxhimin e angazhimeve tuaja.

Akrepi 9

Gjatë kësaj periudhe ju mund të bini në dashuri dhe vendosni të bëni ndryshime të rëndësishme në jetën tuaj. Ju e keni të vështirë për të pranuar një gabim, për të pranuar se keni qenë shumë i shqetësuar dhe agresiv. Por tani ka ndryshime të cilat duhet të kryhen, dhe kjo mund të jetë më e lehtë për ju, që të jeni në gjendje për të trajtuar situatat ose konfliktet e caktuara

Shigjetari 8

Ju jeni një shenjë që nuk i pëlqen përsëritja. Sipas Paolo Fox çdo 7, 14 dhe 21 të lindurit e shenjës duhet të bëjnë ndryshime në jetën e tyre. Në të vërtetë, nuk ju pëlqen të bëni gjithmonë të njëjtat gjëra dhe për këtë arsye po kërkoni tani lajme ose stimuj që ju lejojnë të nxirrni më shumë nga aftësitë tuaja. Tani është e nevojshme të ndryshoni dhe të filloni të besoni në një mundësi të re të jetës.

Luani 8

Ju jeni nervozë dhe të shqetësuar, pushoni këtë fundjavë nëse mundeni. Javët e ardhshme mund të jenë të rënda. Por ju jeni një shenjë e padurueshme dhe tolerante, jetoni me vështirësi dhe shqetësim këtë situatë pritëse. Mundohuni të ecni përpara duke u fokusuar në mbështetjen e të tjerëve dhe ndoshta duke u vënë në vijë, dhe duke bërë gjëra që nuk ju takojnë. Ndiqni ndjenjat tuaja dhe vazhdoni të investoni në aftësitë tuaja.

Peshorja 8

Ka një gjendje pozitive astrologjike, e shtuna dhe e diela janë ditë interesante edhe për udhëtime të shkurtra. Në këtë periudhë mund të merrni rezultate të mira edhe nëse realizimi i disa projekteve kërkon shumë përpjekje dhe përkushtim. Pra, i kushtoni vëmendje lodhjes dhe stresit që mund të jetë problem për ata që kanë kohë që janë duke u përpjekur të angazhohen për të arritur diçka më konkrete dhe të qëndrueshme në punë.

Bricjapi 8:

Nëse po bëni diçka të re, mund të merrni edhe një sukses të vogël ose të madh personal. Kush nuk është i martuar, mund të bëjë kërkesa ose të marrë konfirmime. Ju nuk jeni më të gatshëm të toleroni situata të pasigurta, sepse nuk ju lejojnë të ndiheni rehat. Nëse dikush ka përfituar nga disponueshmëria dhe shkathtësia juaj, atëherë mund të vendosni gjithashtu të merrni një qëndrim më të vendosur dhe drastik.

Virgjëresha 7,5:

Në këtë moment mund të mbështeteni në takime interesante. Gratë e shenjës janë veçanërisht të favorizuara, me një qëndrim të veçantë sipërmarrës dhe aktiv. Nëse keni pësuar dëm, mos hezitoni të kërkoni kompensim ose të paktën sqarime për të shmangur situatat dhe vështirësitë që mund të shkaktojnë telashe.

Binjakët 7:

Punët në kontakt me publikun janë të favorizuara mbi të gjitha. Por mos u lodhni sepse lodhja mund të jetë problem. Përfitoni nga fundjava për të pushuar më shumë. Yjet janë të favorshëm dhe sipas horoskopit nesër dhe në ditët në vijim do të keni mundësi të merrni veten, veçanërisht në dashuri, nëse ka keqkuptime që duhet të zgjidhen.

Dashi 7:

Pjesa qendrore e muajit shtator mund të jetë mjaft e komplikuar për ata që janë të përfshirë në kryerjen e një projekti. Kur ndjeheni veçanërisht të shqetësuar dhe polemizues, ju keni tendencë të kapeni me të tjerët dhe veçanërisht në dashuri mund të ketë vështirësi. Është mbi të gjitha partneri që duhet të paguajë pasojat e shqetësimit tuaj. Ju nuk ju pëlqen të kërkoni ndihmë dhe gjithmonë preferoni të bëni gjithçka vetë, por kur jeni në vështirësi, ndonjëherë dëshironi të keni më shumë mirëkuptim nga ata që janë pranë jush.

Demi 6.5:

Rënie e lehtë fizike, nuk mund të bësh gjithmonë një lojë të keqe dhe sipas horoskopit nesër mund të kesh një qëndrim intolerant ndaj atyre që mund të kenë përfituar nga disponueshmëria juaj. Disa kanë hequr dorë nga një detyrë sepse duan të përfshihen në kontekste të reja. Në këtë situatë tranzit, është normale të ndihet acarim nervor sepse nuk ka siguri dhe konfirmime që ju ndihmojnë të ndiheni më të qetë dhe paqësorë.

Ujori 6.5:

Ata që lindin në këtë shenjë janë të prekur nga një lodhje e caktuar dhe kur ndjeni shumë presion, atëherë rrezikon të thoni gjëra që nuk mendoni. Debatohet në dashuri për të organizuar më mirë gjërat që janë për t’u bërë. Në përgjithësi, ju përpiqeni të bini dakord me të tjerët, edhe sepse nuk është e lehtë të mbani një qëndrim mirëkuptues dhe tolerant ndaj atyre që nuk i kuptojnë nevojat dhe prioritetet tuaja.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here