Formacionet zyrtare: PSG – Saint Eteinne. Mungon Neymar dhe ‘yjet’ e tjerë

Sot në orën 20:45 Paris Saint-Germain do të presë në “Parc des Princes” skuadrën e Saint Etienne.

Kampionët në fuqi kanë një bilanc pozitiv pasi në 4 ndeshjet e para pozicionohen të parët me 12 pikë të grumbulluara, 3 më shumë se Dijoni i vendit të dytë.

Për këtë ndeshje Thomas Thuchel ka vendosur të lërë pushim disa prej “yjeve” të skuadrës përfshirë edhe Neymar pasi të mërkurën do të përballet me Liverpoolin në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Formacionet zyrtare:

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here