FOTO/ Mihrije Braha nuk njeh moshë, poston foto me bikini

Këngëtarja Mihrije Braha është shume e dashur për publikun shqiptar dhe gjithçka rreth saj përbën interes për publikun, duke filluar nga jeta profesionale dhe gjithashtu jeta private.
Vera siç duket ka qënë mjaft i ngarkuar për këngëtaren sepse ajo ka filluar pushimet tani që vera ka mbaruar.

Ndonëse nuk e ka bërë të ditur destinacionin e pushimeve në foto duket tejet i mahnitshëm.

Nga atje nuk mungojnë as imazhet e ndryshme dhe mjaft provokuese të këngëtares Braha.

Edhe pse 50 vjeç këngëtarja mahnit me bikini ku lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja me linjat trupore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here