FOTO/ Më kë do të bashkëpunojë Eni Koçi kësaj here?

Pak ditë më parë këngëtarja Eni Koçi zbuloi me anë të një fotoje në ‘Instagram’ se shumë shpejt do publikojë një projekt të ri muzikor me titullin ‘Zemër’. Dyshimet ishin se pas disa bashkëpunimeve, Eni do të vinte me një këngë solo, por mesa duket nuk është ky rasti.

Këtë herë bashkëpunëtori i saj është vokalisti i grupit ‘NRG Band’, Besnik Qaka.

Dhe këtë e ka zbuluar këngëtarja më anë të postimit në Instastory ku shfaqet më këngëtarin Besnik Qato gjatë xhirimit të klipit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here