VIDEO/ Çerrat e Lali Erit sapo kapën një “kriminel” tjetër

Julian Deda ka publikuar një video në profilin e tij në Facebook, ku shikohen policia e Lali Erit teksa i merr shishet e mbledhura dhe karrocën një personi.

E dhimbshme.
Çerrat e Lali Erit sapo kapen nje “kriminel” tjeter. Ky person kishte kryer “krimin” e rende te mbledhjes se shisheve boshe per t’i shitur sa per te siguruar buken e gojes. Mbase ky ishte edhe gabimi i ketij njeriu te pambrojtur, mbase duhet t’i shiste per tjeter arsye, si p.sh. per te blere dekoder per te pare surratin e Erit 24 ore ne TV. Edhe diçka Erion, kryetar bashkie mund te behesh sa here te duash por njeri nuk behesh kurre…! 😢

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here