VIDEO/ Aksident në 2 të natës, Enca hedh tutje “Range Roverin” me “Scoda-n” e saj

Aksidenteve të shumta rrugore si duket nuk u ka shpëtuar as këngëtarja Enca, e cila është filmuar mbrëmë vonë nga qytetarët në rrugët e Tiranës.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon për JOQ.al, Enca është përplasur pak metra larg qendrës së Tiranës me mjetin e saj tip “Scoda”, teksa ka goditur një “Range Rover”.

Aksidentohet Enca në Tiranë on Vidnews.

Përshëndetje JOQ! Enca bën aksident tek Taivani me mjetin Skoda dhe i ra Range Roverit që është nga krahu tjetër. Edhe pse nuk dallohet qartë ne video, ishte Enca.”

Nga pamjet duket që nuk ka qenë diçka serioze për këngëtaren, ndërsa në një komunikim me zëdhënësen e Policisë Tiranë, ajo shprehet se nuk kanë raportim aksidenti për personin në fjalë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here