(FOTO) Njihuni me femrat me të pasmet më seksi në Instagram

Kemi shkruar për shumë femra me të pasme trullosëse në të kaluarën – e tani kemi menduar se është radha që të bëjmë një përmbledhje të bukurosheve më bombastike në Instagram.

Të pasmet fantastike s’janë ekskluzivitet – i zotërojnë femra të bukura nga të gjitha fushat e jetës.

Nga entuziastet e ushtrimeve fizike, e deri te supermodelet e Victoria’s Secret dhe loçkat e Instagram’it.

Shijojeni këtë listë 15 nga femrat me të pasmet më seksi në botë. /Express/

1. Jen Selter2. Sommer Ray


3. Amanda Lee

4. Lyzabeth Lopez


5. Kim Kardashian


6. Bruna Lima


7. Yovanna Ventura

8. Julia Gilas


9. Sami B

10. Yanet Garcia

11. Katya Elise Henry

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here