U njohën online, këngëtarja 43-vjeçare kaloi një natë pasioni me aktorin 13 vite më të vogël

Ish-ylli i grupit “Spice Girl” Mel B ka kaluar një natë pasioni me aktorin e famshëm Zac Efron. Kjo ndodhi pas një njohje virtuale dhe flirting përmes një aplikacioni njohjesh.

Mediat e huaja shkruajnë se 43-vjeçarja e takoi 30-vjeçarin menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti Stephen Belafonte. Por pas takimit, Mel B është shprehur se aktori 13 vite më i vogël se ajo, ka një trup perfekt.

Gjithashtu thuhet se pavarësisht kimisë që pati mes tyre, asnjë nga palët nuk e shohin këtë eksperiencë si diçka që mund të zgjasë më shumë sesa një natë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here