Gold Ag në duet me këngëtarin e njohur? (FOTO)

Me sa duket, Gold Ag do të vijë sërish në duet.

Kësaj radhe, reperi ka vendosur t’i bashkojë forcat me Shemin e Iliriëve, dhe këtë e ka konfirmuar fotografia të cilën Gold-i e postoi në Instagram.

Gold Ag shihet bashkë me Shemin dhe drejtuesin e MProduction me të cilin artisti bashkëpunon shumë shpesh për videoklipe.

Imazhi nuk ka asnjë përshkrim, por sipas të gjitha gjasave, së shpejti do kemi një duet mes tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here