Puthja e 2 këngëtareve shqiptare lë gojëhapur kolegët në tapetin e kuq të VMA-së

Mbrëmja e kaluar ishte e mbushur me surpriza për të gjithë adhuruesit e muzikës dhe yjeve botërorë.

Në parakalimin në tapetin e kuq vëmendjen e mori edhe dyshja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Ato prezantuan së bashku një pjesë të eventit dhe u shfaqën gjatë gjithë kohës pranë njëra-tjetrës.

Image

Por ajo që nuk kaloi pa u vënë re ishte puthja që shkëmbyen në tapetin e kuq.

Image

Rita Ora është shqiptarja e parë që fitoi në çmim në VMA, me këngën “Lonely Together” në bashkëpunim me Avicii.

Bebe Rexha tregoi mbështetjen për miken e saj gjatë gjithë kohës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here