Ertugrul bëhët baba për herë të dytë,i vendos vajzës një emer të veçantë

Aktori shumë i dashur nga shqiptarët me rolin e tij ‘Ertugrul’, Engin Altan Duzyatan është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Neslishah Alkoçlar ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat turke të cilat shkruajnë se çifti ndodhet aktualisht në Amerikë,ku Neslishah lindi vogëlushen, do të rikthehen muajin tjetër.

Image

Burimet pranë çiftit zbuluan për mediat turke se ‘Ertugrul’ i ka vendosur vajzës emrin e veçantë Alara.

ImageEngin dhe Neslishah kanë dhe një djalë 2 vjeç me emrin Emir i cili lindi në Janar 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here