Parashikimi i motit, datë 21 gusht 2018

Moti  do të jetë me diell  përgjatë Ultësirës perëndimore dhe vranësira të pakta deri mesatare  në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Verilindje (NE)  me shpejtësi  7 m/sek në bregdet. Valëzimi dtë  jetë forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max 
Zonat  malore         17/32°C 
Zonat e  ulëta           17/37°C
Zonat  bregdetare    22/34°C

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here