FOTO/ Gruaja e Icardit e tepron, tregon…

Interi nuk e ka nisur mirë kampionatin, pavarësisht përforcimeve të shumta dhe etiketimit si një prej rivalëve kryesorë këtë sezon, për kampionët e Juventusit.

Dhe Wanda Nara e cila është bashkëshortja dhe menaxherja e kapitenit Mauro Ikardi thotë se nuk do ta ketë problem ta kritikojë këtë të fundit në emisionin televiziv Tiki Taka në Mediaset ku ajo do të jetë e ftuar si eksperte.

LEXO EDHE  Eliona Pitarka tërbon meshkujt, del pa të brendshme (Foto)

Ndërkohë në instagram ka postuar disa foto të nxehta pranë një pishine të cilat kanë ngushëlluar sadopak tifozët e interit.

“Unë jam një fanatike e interit por do  të jem neutrale” është shprehur ajo.

ImageImage