Pini këtë përzierje përpara gjumit dhe dhjami i barkut do të shkrijë për 10 orë

Jo vetëm personat mbipeshë por edhe njerëzit që pesha ideale u lëviz vetëm me disa kilogramë janë të vetëdijshëm sesa e vështirë është të vish në formë e të eleminosh ato kilogramë të tepërt. Pjesa më e vështirë e trupit për t’u tonifikuar është ajo e barkut dhe e kofshëve pasi në këto zona yndyra akumulohet shumë lehtë dhe kërkon shumë kohë të shkrihet.

Duke ditur këtë shqetësim tuajin, Living do t’ju japë formulën e lëngut magjik që eleminon në mënyrë efektive brenda një kohe rekord (10 orë)
Rreth një orë para se të shkoni në shtrat, përzieni: majdanoz, lëngun e një limoni, 2 lugë uthull, kanellë 1 lugë çaji xhenxhefil. Konsumojeni përpara gjumit dhe në mëngjes jo vetëm do të ndiheni më të lehtë, por organizmi do të jetë i pastruar dhe nga toksinat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here