Nora Istrefi vë në pah format trupore

Këngëtarja, Nora Istrefi e nisi verën me lansimin e këngës “As ni gotë” me Mixey.

Ndërkohë, ajo po vazhdon të jetë aktive në mbrëmje dhe koncerte të shumta përreth trojeve shqiptare.

Ajo nuk lë anash as rrjetet sociale në të cilat luan edhe rolin e modeles me imazhet atraktive dhe të nxehta që publikon. E tillë është edhe në foton e fundit kur ka të veshur një kostum të kuq. Flokët e saj kaçurrela dhe grimi i lehtë i japin edhe më shumë shkëlqim këngëtares Istrefi.

Kur është fjala tek fiziku i mrekullueshëm i Norës nuk si të mos komentohet nga mediat shqiptare. Sido që të jetë, Nora vazhdon të kujdeset për linjat e që ushtron vazhdimisht në palestër.

“As ni gotë”, ka marrë afro 4 milionë klikime në Youtube por më shumë u kritikua për lëvizjet e Istrefit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here