Ndërron jetë i plagosuri në aksin Gjirokastër-Tepelenë! Emri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Gjirokastër Tepelenë. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person.

I aksidentuari Behar Malka, e ka humbur jetën gjatë kohës që po transportohej për në spital. Malko, drejtonte një prej mjeteve që u përfshinë në aksident, të cilat një mjet tip ‘Benz’ dhe në ‘Audi’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here