Nuk ka fitues në 90 minuta, ndeshja shkon në shtesë

Ka përfunduar dhe pjesa e dytë në Talin. Skuadrat janë mbyllur në barazim në këtë 90 minutësh dhe tani duhet t’i drejtohen 30 minutave të shtesës. Rezutlati i 90 minutave ishte 2-2.

Për Realin e Madridit shënoi Benzema dhe Serxhio Ramos, ky i fundit nga pika e 11-metërshit. Ndërkohë që për Ateltikon ka shënuar dy herë sulmuesi kryesor, Diego Kosta.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here