Donte të merrte sa më shumë like në Insagram dhe fut qenin në lavatriçe/ Ia doli!

Mania për të pasur sa më shumë ndjekës dhe “like” në Istagram ka barë këtë grua që të bëj një veprim të tmerrshëm.

Ajo ka futur qenin e saj në larësen e rrobave vetëm për ta filmuar dhe pas videon e ka hedhur ne rrjëtin social që të marrë “like”.

Ky “budallallëk” i argjentinases Tamara Rotman është dënuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale duke shpërthyer në komente negative për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here