Shtatzëna vdes teksa flinte gjumë në divan, përshëndetja e fundit me burrin…

Vdes teksa ishte ne gjume shtatzena 33 vjecare. Alessandra Fausti, një banore e Carpenedolo (Brescia), humbi jeten ndërkohë që flinte në divan në shtëpine e saj.

Mediat italiane dyshojne per një arrest kardiak qe nuk i la mundesi te shpetonte.

Ajo la pas vajzën dyvjeçare dhe burrin e saj Fabio. Ngjarja ndodhi mbremjen mes të premtes dhe të shtunës.

Bashkeshorti, i cili u ngrit për të shkuar në punë, dhe përshëndeti gruan e tij per here te fundit teksa ajo kishte shkuar për të fjetur në divan, kur u kthye e gjeti trupin e pajetë të gruas, pa mundur te bente asgje qe ta shpetonte.

Zemra e Alessandra nuk mund të rrahë përsëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here