Pas Rita Orës, edhe Dua Lipa këndon popullore

Në festivalin e muzikës moderne “Sunny Hill”, ka pasur edhe muzikë patriotike.

Në një moment aty mbrëmë është lëshuar kënga e Shkurte Fejzës.

Ritmet e këngës patriotike “O sa mirë me qenë shqiptar” e kanë argëtuar edhe këngëtaren Dua Lipa, e cila është argëtuar duke valvitur flamurin kuq e zi.

Dua bashkë me të dashurin e saj dhe familjen, janë argëtuar shumë kur Gashi ishte në skenë dhe u lëshua kënga e Shkurte Fejzës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here