FOTO/ Shqiponja e Shaqirit “djeg” ende, shikoni si ish-lojtari serb i Partizanit fyen shqiptarin

Ish-lojtari i Partizanit në sezonin e kaluar, Milan Kulum, që nuk është se la ndonjë shenjë të madhe tek “demat”, ka postuar një foto në Instagram. Serbi, në momentet kur luhej ndeshja Liverpul-Uest Hem, ka fiksuar momentin kur në fushë, në minutën e 82-të, në vendin e Mane po futej në fushë Xherdan Shaqiri.

shaqiri

Por, lajmi qëndron se Kulum, fytyrën e Shaqirit e ka mbuluar me një ikonë fyese lojtarin me origjinë shqiptare. Mesa duket, goli në Botëror, dhe për më tepër festa me shqiponjë, i djeg akoma serbëve…

milan culum

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here