Tragjedi në Vlorë, dyshohet për 8 persona të vdekur nga një përplasje me armë zjarri

Të shtëna me armë janë regjistruar në Vlorë, ku dyshohet për disa të vdekur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj pak minuta më parë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, apo dhe numri i saktë i personave që kanë humbur jetën. Burime bëjnë me dije se ka dyshime që viktimat janë nga i njëjti fis. Priten të tjera detaje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here