FOTO/Shikoni sa ka ndryshuar gjoksi i Beatrix Ramosai

Këngëtarja Beatrix,është mjaft aktive,në rrjete sociale.

Dhe pse ka kohë që nuk ka sjell asgjë të re në treg,ajo nuk resht së postuari foto,në Instagram.

Dhe në këto ditë të nxehta ajo ka postuar foto me bikini që duket në formë.

Image

Megjithatë po t’i krahasojmë këto dy foto shohim se as Beatrix nuk i ka shpëtuar operacioneve.

Image

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here