U arratis me drogë, i riu i kërkon falje policit që e plagosi: Kisha frikë nga burgu (VIDEO)

Një i ri i plagosur nga policia duke ikur në Louisville i kërkoi falje një oficeri që e detyroi atë të hapte zjarr. Ai tha se u detyruar të ikte pasi kishte frikë nga burgu. Polici e quajti deklaratë “ide të trashë”.

Videoja dramatike e kamerave të trupit u lirua pasi policia e Louisville u akuzua nga avokati publik i Kolorados se nuk ka vepruar brenda kufijve të ligjit, kur polici Joe Lamb gjuajti paktën katër herë, duke plagosur shoferin dhe duke vrarë qenin e pasagjerit.

Departamentit i Policisë Louisville, iu përgjigj raporteve të dy burra morën drogë në një automjet në një parking në South Boulder Road, Louisville, Kolorado më 7 qershor, kur ndodhën vrasjet dramatike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here