Ironia e analistit/ Bum i paparë turistik falë ideve të Ramës! Pushues nga Skandinavia e deri…

Situata problematike përsa i përket turizmit në Shqipëri ka nxitur ironinë e analistit Ilir Demalia.

Ai shkruan se “falë ideve të Kryeministrit dhe ekipi të tij” ka patur një bum turistik të paparë nga vendet skandinave deri te turistët nga Amerika dhe Australia”, duke e shoqëruar edhe me foton bashkëngjitur.

Ja postimi i plotë i Ilir Demalisë

Shqipëria, fal infrastructures dhe kushteve komode që ka krijuar për turizmin, fale ideve të KM dhe ekipt të tij rrupatja, ka pasur nje bum turistik të papare, sidomos, nga vendet skandinave dhe të gjitha vendet perendimore e deri nga Amerika dhe Australia.

Foto në plazh nga Saimir Kumbaro

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here