Dalin pamjet e ekzekutimit të 23-vjeçarit shqiptar me plumba pas shpine në Bari (VIDEO)

Ekzekutohet me arme zjarri një 23-vjeçar shqiptar ne mes te sheshit plot me njerez në nje zone te Barit. Mediat italiane bejne me dije se gjithcka ka ndodhur mbreme ne sheshin Abbazia, ne Corato te Barit. Kane qene dy persona me motor qe e ndoqen nga pas dhe e qelluan pas shpine, duke i zbrazur armen.

Edhe pse ambulanca arriti menjëherë, per te riun shqiptar nuk mund te behej dot asgje, pasi kishte marre plage vdekjeprurese ne koke. Policia ka nisur hetimet per te zbardhur ngjarjen dhe identifikuar autoret.

Nderkohe qe mediat italiane bejne me dije se shqiptari i ekzekutar eshte Viktorian Pikaku, por nuk ka asnje te dhene per identitetin e autoreve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here