Ronaldo krejtësisht i kënaqur në resortin grek, shikoni bakshishin e madh që ka lënë

Ishte ende pa u mbyllur marrëveshja zyrtare midis Juventusit dhe Realit të Madridit, kur Kristiano Ronaldo ishte duke pushuar në Greqi.

Portugezi ndodhej në rajonin e Peloponezit me familjen e tij duke shijuar pushimet pas eliminimt nga Kupa e Botës.

Ditët e psuhimve të tij ai i kaloi në resortin “Kosta Navarino” dhe duket se lojtari nga ngelur jashtëzakonisht i kënaqur nga shërbimi që i është bërë.

Më së tepërmi nga mbajtja larg e paparacëve që donin të kapnin moment nga jeta e tij private. Si shenjë falenderimi Ronaldo ka lënë në fund një “çek” me vlerën 20 mijë euro dhe ka lënë porosi që shuma tu ndahet të gjithë punonjësve në mënyrë të barabartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here