FOTO/ Lori Hoxha poston foto nga pishina, ndjekësit e kritikojnë për…

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.
Jeta e saj luksoze, veshjet, imazhet janë çdoherë në fokus të mediave duke u komentuar pothuajse gjithnjë.

Hoxha në imazhin e fundit u shfaq nga pishina dhe ka veshur atlete. Nuk shkoi edhe aq gjatë kur një nga komentuesit i tha: “Në pishinë me atlete?”, por që blogerja nuk reagoi fare.

Duhet theksuar se, Lori numëron afro 700 mijë ndjekës në profilin e saj zyrtar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here