INCIDENTI/ Shqiptari festonte fitoren e Kroacisë, tifozi kroat i heq flamurin nga dora (VIDEO)

Një gjest antisportiv dhe shumë i shëmtuar ky që shikoni në video.

Pas suksesit të Kroacisë në këtë Botëror, shumë shqiptarë e kanë festuar triumfin e skuadrës ballkanase. Një prej tyre, me flamurin kuqezi mbi makinë ka brohoritur e gëzuar por pranë tij është afruar një tifoz kroat i cili i ka marrë me forcë flamurin.

Video, siç shkruhet në media është filmuar ditën kur Kroacia u ndesh me Rusinë dhe fitoi nga pika e bardhë e 11-metërshit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here